Hotel Zimní stadion  **

Back to the list of hotels in Přerov

Hotel Zimní stadion

  • Hotel Zimní stadion
  • Hotel Zimní stadion
  • Hotel Zimní stadion

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Zimní stadion

Evaluation: 8.9 (32 reviews)

Přerov, Petřivalského 5 Show location on map

Hotel Zimní Stadion nabízí ubytování v klidné části města Přerova, nedaleko centra. Parkoviště pro osobní automobily je přímo před objektem. Nabízíme levné a kvalitní ubytování ve čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizí, lednicí, Wifi internetem.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Zimní stadion - Accessibility

Z vlakového (autobusového nádraží): Před obch.domem zahnout doleva a pořád rovně ulicí Denisovou, Ztracenou, U Hřbitova. Autem od Olomouce (Hranic): Za železničním podjezdem doprava (rovno) ulicí Polní, za řekou Bečvou na světelné křižovatce doleva ulicí Komenského, za třetím velkým kruhovým objezdem hned doprava. Autem od Kroměříže: Po příjezdu do Přerova po ulici Gen.Štefánika zahnout doprava na vedlejší ulici Durychova, poté odbočit doleva na hlavní ulici 9.května. Za hřbitovem doprava. Tipy na výlet: Koupaliště Penčice – 8 km, Zámek a jezera v Tovačově – 15 km, Lázně a jeskyně v Teplicích nad Bečvou – 28 km, Zámek Chropyně – 15 km, Hrad Helfštýn – 19 km, Svatý Hostýn – 22 km, ZOO Olomouc a Svatý Kopeček – 24 km, ZOO Zlín – Lešná – 36 km. Konferenční služby: Klub Teplo, Horní náměstí 9 (není v místě hotelu). Provozujeme a nabízíme k pronájmu dva reprezentační sály s kapacitou 300 a 64 míst, dále vinárnu pro 50 míst a krbovou místnost pro 10 míst. Prostory jsou vhodné pro školení, obchodní jednání, plesy, kulturní a společenské akce.

Hotel Zimní stadion - Location

Plavecký areál, Kopaniny 2. Provozujeme krytý bazén 50 metrů, krytý dětský bazén 9 metrů, venkovní bazén 25 metrů, venkovní dětský bazén s vodopádem, whirlpool. Venkovní koupaliště v Penčicích.

Hotel Zimní stadion - Accommodation, services

Pokoje jsou čtyřlůžkové. Každý pokoj má vlatsní koupeln, sprchový kout, WC, televizi, lednici, Wifi internet.

Hotel Zimní stadion - Gastronomy

The restaurant offers delicious cuisine, rich menu and good prices. Our guests have a discount. Other restaurants and bars can be found nearby.

Hotel Zimní stadion - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours