Hotel Vitality  ****

Back to the list of hotels in Vendryně

Hotel Vitality

  • Hotel Vitality
  • Hotel Vitality
  • Hotel Vitality

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Vitality

Evaluation: 9.7 (16 reviews)

Vendryně, č.p. 1217, Vendryně Show location on map

Pětipodlažní hotel Vitality nabízí komfortní ubytování ve 44 pokojích s kapacitou 84 lůžek, vč. přistýlek 130 míst.Nabídka hotelových služeb:pokojový servis, praní oděvů či čištění obuvipodzemní garáže a parkoviště přímo před hotelemveškeré hotelové prostory jsou bezbariérové a nekuřáckéinternetové připojení (WiFi) v celém hotelovém komplexu24 hod servissměnárnadětská postýlka k zapůjčeníúschovna zavazadelúschovna a půjčovna sportovního vybavenísportovní obchodbusiness služby (fax, print, copy)zajištění kulturních a sportovních programůpřipravíme Vám originální dárkové poukazy

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Vitality - Accessibility

Dostupnost mezinárodní komunikace R48, I/11.Mezinárodní letiště Leoše Janáčka Mošnov 52 km, Katowice 109 km.Autobusové nádraží Třinec 5 km

Hotel Vitality - Location

Hotel Vitality se nachází v oblasti Těšínských Beskyd, které jsou jedinou lokalitou v ČR, kde dochází k prolínání tří kultur spřízněných slovanských národů. Těšínské Beskydy jsou oblíbeným výletním místem a jsou známé velmi dobře přístupnými turistickými trasami a jsou charakteristické množstvím přírodních a kulturních památek.

Hotel Vitality - Accommodation, services

Struktura pokojů:35 dvoulůžkových pokojů (26 m2) - neobvykle prostorné pokoje svou velikostí a výbavou odpovídají standardu v 5* hotelu. Klienti určitě ocení designově zvolenou pohodlnou sedací soupravu, příjemné posezení, rozměrný pracovní stůl a prostorné postele vybavené antialergickou matrací. Komfortní koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem a klient se v ní bude cítit příjemně, a to nejen na první dojem.Pokoje umístěné na jihovýchodní straně disponují rozměrným balkónem s výhledem na vrcholky Těšínských Beskyd4 bezbariérové pokoje (26 m2) s propojením do pokoje asistenta - v hotelu je kladen velký důraz na přístupnost všech prostor pro vozíčkáře, která je dopracována do posledního detailu i co se týče bezbariérových pokojů. Zvláštností je možnost propojení do pokoje asistenta. Bezbariérový pokoj je jednolůžkový s možností přistýlky. Každý z těchto pokojů disponuje prostorným balkónem.3 apartmá (82m2) - hotel nabízí prostorná apartmá s možností přistýlky. Luxusní apartmá se dvěma sedacími soupravami, pracovním stolem a netradičně dvěma prostornými balkóny je doplněné o komfortní koupelnu s vanou i sprchou s tropickým deštěm. Obývací část je oddělena od ložnice posuvnými dveřmi. 1 apartmá de Luxe je doplněné o minikuchyňku.2 garsoniéry (40m2) - garsoniéra je vybavena účelným nábytkem a díky své velikosti 40m2 není ubytování v žádném případě méně komfortní či pohodlné.Veškeré pokoje i prostory hotelu jsou bezbariérové a nekuřácké.Pokoje jsou vybavené:klimatizací, anti - alergickými matracemi, minibarem, trezorem, TV satelitem, telefonem, varným setem s konvicí.Dítě do 5 let zdarma, dítě 5-15 let 50% sleva. Možnost přistýlky na jednotlivé pokoje - 2 přistýlky pro dítě nebo 1 přistýlka pro dospělého.

Hotel Vitality - Gastronomy

You can look forward to Czech and international cuisine at the Moderna Restaurant, there is also an Italian restaurant, featuring a summer terrace and smokehouse as the Moderna.You can also visit the lobby bar, wine bar, or pastry shop. The wellness center includes the Aqua Bar.

Hotel Vitality - More information

Firemní klientele můžeme nabídnout plně vybavené kongresové prostory - konferenční sál, business salónek, klubový salónek, zasedací a školící místnost a mobilní kancelář. Společenské prostory jsou vhodné pro konání svateb a jiných soukromých událostí.

Hotel Vitality - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours