Hotel Veronika  ***

Back to the list of hotels in Ostrava

Hotel Veronika

  • Hotel Veronika
  • Hotel Veronika
  • Hotel Veronika

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Veronika

Evaluation: 8.1 (264 reviews)

Ostrava, Mírové náměstí 3d/519 Show location on map

Hotel Veronika*** nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v blízkosti centra Ostravy. Individuální požadavky našich hostů nám umožňuje splnit nabídka 55 pokojů v různých typech s celkovou kapacitou 119 lůžek. Hotelové pokoje jsou typu STANDARD*** a typu LUX***. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Snídaně není zahrnuta v ceně pokoje. Dobrým servisem a chutnou domácí kuchyní se pyšní naše restaurace. Může se stát i místem pro klidné a příjemné setkaní s přáteli či obchodními partnery. Recepce hotelu je otevřena nepřetržitě.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Veronika - Accessibility

Municipal Transportation Stop: 10 m Center: 2 m Train Station: 5 m Airport: 10 m

Hotel Veronika - Accommodation, services

Pokoje typu LUX *** - pokoje vybavené novým hotelovým nábytkem, stolečkem s křesílky, LCD televizí, součástí pokoje je koupelna s vanou, WC;   Pokoje typu STANDARD *** - jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC a LCD TV, v pokojích je  hotelový nábytek barvy třešeň, koberec či plovoucí podlaha a příjemnou atmosféru dotváří záclona;  Na všech pokojích bezdrátové připojení k internetu WiFi zdarma.

Hotel Veronika - Gastronomy

The hotel has the Restaurant Veronika, which will not only provide breakfast, lunch and dinner in the hotel, but will also offer a good time with a wide range of meals. In the case of interest there is available a lounge for 12 people.

Hotel Veronika - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours