HOTEL VĚNEC  ***

Back to the list of hotels in Mladá Boleslav

HOTEL VĚNEC

  • HOTEL VĚNEC
  • HOTEL VĚNEC
  • HOTEL VĚNEC

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

HOTEL VĚNEC

Evaluation: 7.5 (92 reviews)

Mladá Boleslav, Staroměstské náměstí 89 Show location on map

Hotel Věnec nabízí ubytování v prostorných a pohodlně zařízených pokojích. Ve vybavení nechybí vlastní sociální příslušenství, TV a telefon. V celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

HOTEL VĚNEC - Accessibility

Hotel Věnec se nachází v historickém centru Mladé Boleslavi. Hotel byl vystavěn ve 20.letech 20. stol. významným architektem Jiřím Krohou (*1893-+1974). V hotelu se nachází restaurace s letní terasou a s nádherným výhledem na Mladou Boleslav a okolí.

HOTEL VĚNEC - Location

V okolí Hotelu Věnec najdeme plno zajímavých míst zvoucích k návštěvě. Pár metrů od Hotelu Věnec se tyčí středověký boleslavský hrad, jeho současnou podobu mu vtiskla v pol. 18.stol. císařovna Marie Terezie. Kousek od hradu najdeme nejstarší dům v Mladé Boleslavi a jím je palác Templ, je to gotická budova z konce 15.stol. Ve sklepích domu najde návštěvník archeologické nálezy včetně věrně nainstalovaných objevených hrobů. Na druhé straně náměstí najdeme renesanční starou radnici s figurálními sgrafity s motivy bible, kde od jara do podzimu můžeme vystoupat na vyhlídkovou věž. Nedaleko MB (asi 3km) se nachází ještě jedna (mírně šikmá) vyhlídková věž a tou je MICHALOVICKÁ PUTNA, která pochází z 2.pol. 13.stol., kde se zdržoval i nejslavnější český básník K.H.Mácha. A samozřejmě k Mladé Boleslavi patří i expozice automobilů, kterou najdete v muzeu ŠKODA AUTO.

HOTEL VĚNEC - Gastronomy

Guests of the Hotel Venec in Mlada Boleslav can decide whether they want breakfast or half board in the hotel restaurant. It offers a wide variety of excellent dishes. At noon, guests can choose from the lunch menu.There is no problem to provide feast or banquet.In summer, there is the terrace open.

HOTEL VĚNEC - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours