Hotel U SLÁDKA  ***

Back to the list of hotels in Chodová Planá

Hotel U SLÁDKA

  • Hotel U SLÁDKA
  • Hotel U SLÁDKA
  • Hotel U SLÁDKA

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel U SLÁDKA

Evaluation: 9.1 (89 reviews)

Chodová Planá, Pivovarská 107 Show location on map

Hotel je umístěn v areálu rodinného pivovaru, vybaven v kategorii 3 * Nabídka ubytování ve 4 jednolůžkových, 40 dvoulůžkových, 3 třílůžkových a 6 čtyřlůžkových pokojích je uzpůsobena širokému spektru klientely. Pobyt psa je možný. Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma.WiFi internet na terase a v restauraci hotelu. Na pokojích možnost přístupu na internet. Střežené parkoviště je k dispozici před hotelem (parkování je placené).

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel U SLÁDKA - Accessibility

Municipal Transportation Stop: 20 m Bus Station: 1500 m Center: 5 m Train Station: 500 m Airport: 1000 m

Hotel U SLÁDKA - Location

K dispozici je půjčovna horských kol, desítky kilometrů značených cyklistických tratí, optimální podmínky pro pěší turistiku, tenisové kurty, fotbalové hřiště, běžecké dráhy, blízké koupaliště, možnost pronájmu kryté vnitřní sportovní haly. Zprostředkujeme jízdu na koních, užijete si masáž, teplé zábaly v pivovarském mlátě a vyzkoušíte blahodárné účinky Pivních lázní - pivní koupel s minerální vodou, koupel s přísadou kulturních pivovarských kvasnic a mnohé další.

Hotel U SLÁDKA - Accommodation, services

Hostům je k dispozici telefon s přímou volbou, možnost připojení na internet, minibar, TV + SAT, WC + sprcha/vana. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru.

Hotel U SLÁDKA - Gastronomy

The Hotel U Sladka is represented by excellent traditional Czech cuisine in the Ve Skale restaurant. Guests get here buffet breakfast with healthy section and traditional Chod cakes.The Stara Sladovna restaurant also serves good food. This is where you can taste the local beer and even learn something about it. 150 people can take a seat there and all are surrounded by brewing technology.There is also a large terrace with garden.

Hotel U SLÁDKA - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours