SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ  ***

Back to the list of hotels in Janské Lázně

SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ

  • SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ
  • SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ
  • SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ

Evaluation: 9.5 (18 reviews)

Janské Lázně, Modrokamenná Show location on map

Letní akce! Týdenní pobyt se snídaní za zvýhodněnou cenu 325 Kč na osobu, dětská cena 280 Kč. Srub Kašparácí nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Hostům je k dispozci venkovní terasa s grilem. K ubytování je poskytována snídaně, která je podávána bufetovým způsobem.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ - Accessibility

Hotel Omnia - krytý bazén,whirlpool,sauna; Janské Lázně - bazénový komplex; ZOO Dvůr Králové nad Labem - noční Safari; Adršpach - ojedinělý pískovcový komplex skal; Bobová dráha a Aqua Holiday Park - Špindlerův Mlýn; Babičino údolí - Muzeum Boženy Němcové v České Skalici; Harrachovské sklárny - Harrachov; Retro Park - areál koupaliště v Sejfech (7km)

SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ - Location

Janské Lázně je malebné lázeňské městečko, které je centrem sportovního, rekreačního a v poslední době i rekondičního vyžití. Náš srub se nachází na úpatí Světlé a Černé hory a je svoji ideální polohou přímo stvořen k prožití Vaší dovolené. Srub je celoročně dostupný autem a pro návštěvníky je zajištěna možnost parkování přímo na soukromém pozemku. K dispozici jsou 2 lanové dráhy,12 lyžařských vleků,mnoho kilometrů upravených běžkařských tratí. Novinkou ve Ski-areálu TOP2 ***** je 8-místná kabinová lanovka (Černohorský express) a jedna z nejdelších osvětlených sjezdovek v Čechách s možností večerního lyžování v době od 18.00 - 21.00hod. Velice zajímavou a turisty vyhledávanou aktrakcí je přírodní sáňkařská dráha o délce 3,5 km a s celkovým převýšením 560 metrů.

SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ - Gastronomy

The cabin provides breakfast served as a buffet. There is a kitchenette with fridge, kettle and microwave oven. You can also go to one of the nearby hotels or restaurants in the town.

SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ - Check in/Check out

  • Check-in: From 18:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours