Sporthotel Švýcarská bouda  ***

Back to the list of hotels in Špindlerův Mlýn

Sporthotel Švýcarská bouda

  • Sporthotel Švýcarská bouda
  • Sporthotel Švýcarská bouda
  • Sporthotel Švýcarská bouda

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Sporthotel Švýcarská bouda

Evaluation: 9.2 (3 reviews)

Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn-Labská 1 Show location on map

Stylový hotel Švýcarská bouda Špindlerův Mlýn je umístěn v části města zvané Labská, přibližně 2,5 km od centra města, 300 m od sedačkové lanovky Labská, 3 km od Medvědína a areálu Svatý Petr. Všechny pokoje hotelu mají sociální zařízení, většina z nich má balkón. Hotelovým hostům je k dispozici částečně kryté parkoviště. Náš hotel Švýcarská bouda má ideální umístění jak pro letní tak pro zimní sportovní vyžití. V dostupné vzdálenosti se nachází lyžařské trasy, běžecké trasy, cyklostezky a turistické trasy, které Vás vyvedou na hřebeny Krkonoš Vybavení a služby hotelu: -restaurace s venkovní terasou -půjčovna lyží,lyžařských bot, jízdních kol a sportovních potřeb-úschovna vlastního sportovního vybavení -částečně kryté parkoviště zdarma-venkovní vyhřívaný bazén-víceúčelové hřiště s umělým povrchem -dětský koutek -ohniště -k dispozici privátní sauna s vířivkou

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Sporthotel Švýcarská bouda - Location

Spoustu dalších možností sportovního vyžití nabízí město Špindlerův Mlýn a přilehlé okolí...Turistika (pramen Labe, Pláně, Sněžka, Janské Lázně...)CyklostezkySjezdové tratě a lanovkyBěžecké tratě v těsné blízkosti hotelu (okruh Benecko-Mísečky, Krkonošská magistrála...)Sportovní aktivity, firemní akceAquaparkBobová dráha, monkey parkSáňkařská dráhaHucul farma, koněGolfové hřistě Mladé Buky (36 km)Golfové hřistě Prosečné (25 km)

Sporthotel Švýcarská bouda - Accommodation, services

Pokoje: 3 x třílůžko, 11 x dvoulůžko, APP - 3 x pětilůžko (3+2), 2 x čtyřlůžko (2+2), 1 x šestilůžko (3+3), - pokoje s vlastním sociálním zařízením a LCD televizí - dětská postýlka (nutno domluvit předem) - převážná část pokojů má balkón

Sporthotel Švýcarská bouda - Gastronomy

Hotel má k dispozici vlastní stylovou restauraci s kapacitou 90 míst k sezení, pro děti možnost zapůjčení dětských židliček. Je otevřena denně od 11:00 do 22:00. Restaurace se dělí na dvě místnosti, které lze v případě potřeby samostatně uzavřít. Obě části restaurace jsou nekuřácké (kouření povoleno na terase). V letních měsících funguje terasa s obsluhou. V případě příznivého počasí a zájmu hostů připravíme grilování. Součástí vybavení resturace je televize a projekce s plátnem.

Sporthotel Švýcarská bouda - More information

The price accommodation is NOT incl. half board, which must be ordered for each stay. Half-board active 250CZK/price/night.

Sporthotel Švýcarská bouda - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours