Spa & Kur Hotel Harvey  ****

Back to the list of hotels in Františkovy Lázně

Spa & Kur Hotel Harvey

  • Spa & Kur Hotel Harvey
  • Spa & Kur Hotel Harvey
  • Spa & Kur Hotel Harvey

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Spa & Kur Hotel Harvey

Evaluation: 9.2 (186 reviews)

Františkovy Lázně, Dlouhá 222 Show location on map

Hotel Harvey leží na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. V decentním prostředí citlivě zrekonstruované neoklasické budovy na Vás čeká prvotřídní servis čtyřhvězdičkového hotelu, bohatý výběr spa a wellness programů pod vedením profesionálních terapeutů a lékařů i gastronomické zážitky. Hotel svým hostům nabízí 75 luxusně zařízených pokojů. Všechny jsou vybaveny Wi-Fi připojením k internetu, SAT TV, minibarem, trezorem, setem na přípravu čaje a kávy, žehlícím setem a IDD telefonem. Samozřejmostí je koupelna s vanou nebo sprchou a fénem. 

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Spa & Kur Hotel Harvey - Location

Světově proslulé lázeňské město Františkovy Lázně si Vás získají svou neopakovatelnou atmosférou. Malebná architektura, upravené parky a kolonády, 22 minerálních pramenů, stejně tak jako široká nabídka kulturních a sportovních příležitostí, jsou zárukou toho, že si ve Františkových Lázních vychutnáte každý okamžik. Františkovy Lázně a jejich blízké okolí nabízí vynikající podmínky pro milovníky golfu. V samotném městě či jeho blízkém okolí se nachází řada golfových rezortů. Mezi nejznámější z nich patří Golf Resort Františkovy Lázně - Hazlov s 18 jamkovým hřištěm, Golf Club Kynžvart, Golf Club Luby, Golf Club Sokolov či Golf Club Stifland.

Spa & Kur Hotel Harvey - Accommodation, services

Pokoje typu standard jsou vybaveny Wi-Fi připojením k internetu, SAT TV, minibarem, trezorem, setem na přípravu čaje a kávy, žehlícím setem a IDD telefonem. Samozřejmostí je koupelna s vanou nebo sprchou a fénem.  Pokoje typu Superior mají vlastní elegantní balkon a odpočinkovou zonu vybavenou sofa a stolkem.

Spa & Kur Hotel Harvey - Gastronomy

An integral part of the hotel is the comfortable fully air-conditioned restaurant with excellent cuisine providing a true gastronomic experience. It specializes in home specialties, local and international cuisine. In summer, it is possible to enjoy your meal on the summer terrace with a nice view of the park. The hotel bar offers a wide range of drinks, from fresh juices to cocktails.Price includes breakfast.

Spa & Kur Hotel Harvey - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours