Hotel Riviera Děpoltovice  ***

Back to the list of hotels in Nová Role

Hotel Riviera Děpoltovice

  • Hotel Riviera Děpoltovice
  • Hotel Riviera Děpoltovice
  • Hotel Riviera Děpoltovice

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Riviera Děpoltovice

Evaluation: 9.3 (7 reviews)

Nová Role, Děpoltovice 127 Show location on map

Srdečně Vás vítáme v Hotelu Riviera, který leží v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, pouhých 7 km od centra světoznámých lázní Karlovy Vary. Všech našich 51 útulných pokojů (1 - 4 lůžkových) je vybaveno sprchou, WC, TV + SAT, převážná většina z nich i balkónem a minibarem. Součástí Hotelu Riviera jsou také bungalovy s novým vybavením. V každém bungalovu jsou tři dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, Sat-TV,velká terasa, kuchyně se zařízením.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Riviera Děpoltovice - Accessibility

Děpoltovice 1km Nová Role 3 km Karlovy Vary 7 km Hrad Loket 15 km Hrad Bečov 30 km Lyžařský vlek 8 km Běžecké stopy 15 km

Hotel Riviera Děpoltovice - Accommodation, services

Všech našich 51 útulných pokojů (1 - 4 lůžkových) je vybaveno sprchou, WC, Sat-TV a převážná většina z nich i balkónem a minibarem. Vyhovují všem věkovým kategoriím a svou velikostí i rodinám s dětmi. V naší restauraci si vychutnejte české i mezinárodní speciality, které jsou připraveny našimi šéfkuchaři. Dále Vám nabízíme vhodné prostředí pro svatby, slavnostní příležitosti, smuteční hostiny, firemní školení, konference, soukromé večírky, recepce, rauty, ale také prostory pro prezentaci Vašich výrobků - v letní sezóně (květen - září) v našem zahradním altánu s krbem přímo na břehu jezera, celý rok pak v restauraci nebo v nově zrekonstruovaném a nejmodernější audiovizuální technikou vybaveném salonku. Zeptejte se nás a my Vám rádi sestavíme menu a program dle Vašich individuálních požadavků a přání. Součástí hotelu jsou také bungalovy s novým vybavením v příjemných cenových relacích. V každém bungalovu jsou tři dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, Sat-TV,velká terasa, kuchyně se zařízením, vlastní parkoviště.

Hotel Riviera Děpoltovice - Gastronomy

The hotel features a comfortable non-smoking restaurant with a winter garden serving carefully selected specialties of Czech and international cuisine. You can order draught beer and fine wines.

Hotel Riviera Děpoltovice - More information

Super zábavu a odpočínek nabízí relaxzentrum s barem. Zejména vyhřívaný bazen 40m2 / 29° C s vířívkou, proti-proudem a atrakcemi s možností otevření, takže je v momentě součástí sluneční terasy v bezprostřední blízkosti jezera! Sportovní vyžití zaručuje bowling, billiard, stolní kopaná… Sauna a masáže se postarají o zbytek !

Hotel Riviera Děpoltovice - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours