Restaurace a penzion Kamenec  ***

Back to the list of hotels in Háj ve Slezsku

Restaurace a penzion Kamenec

  • Restaurace a penzion Kamenec
  • Restaurace a penzion Kamenec
  • Restaurace a penzion Kamenec

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Restaurace a penzion Kamenec

Evaluation: 9.1 (19 reviews)

Háj ve Slezsku, Kamenec 100 Show location on map

Penzion v klidné lokalitě u Hlučínské štěrkovny poblíž měst Opava a Ostrava. Součástí penzionu je také stylová bezbariérová restaurace, pro klidnější akce je k dispozici salonek. V teplých měsících je otevřena velká zahrádka. Sportovní vyžití - tenisový kurt, beach-volejbal, fotbalové hřiště, dětské hřiště s houpadly, průlezkou a pískovištěm. Ubytování v celkem 7 pokojích o kapacitě 16 osob na pevném lůžku a možnost 4 přistýlek. Všechny pokoje jsou klimatizovány. Nabízíme 3 druhy pokojů: standartní dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje se společným soc. zařízením a apartmány. Výborné místo pro konání Vaší svatby, rodinné či firemní akce.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Restaurace a penzion Kamenec - Accessibility

V blízkosti vlakové nádraží. Autem: Směr od Opavy: Opava - Malé Hoštice - Veké Hoštice - Kravaře - Dolní Benešov - Kozmice - v Kozmicích u světelné křižovatky odbočit do prava a pokračovat dále po hlavní až do Jilešovic Směr od Ostravy: Ostrava Poruba - Děhylov - Dobroslavice - Jilešovice GPS: 49°53'47.129"N, 18°8'35.653"E Zastávka vlaku cca 150m od penzionu - trasa Ostrava - Opava.

Restaurace a penzion Kamenec - Location

Poloha na venkově. Poblíž řeka Opava a jezero Štěrkovna. Cyklostezky, pěkné procházky přírodou.

Restaurace a penzion Kamenec - Accommodation, services

Standartní dvoulůžkový pokoj: TV, klimatizace, koupelna s WC, vysoučeš vlasů, lednice. Apartmá: velký pokoj, TV, klimatizace, koupelna s WC a vířivou vanou, vysoušeč vlasů, lednice. Třílůžkový pokoj se spol. sociálním zařízením - koupelna a WC společná pro 2 pokoje. Na pokoji TV a klimatizace.

Restaurace a penzion Kamenec - Gastronomy

The restaurant is decorated in the hunting style and has a capacity of 64 people. The menu features a selection of games specialties, homemade food, and delicious desserts. You can also attend the local hunting feasts.The restaurant has a bar and garden restaurant. There is also a lounge for corporate and private events.

Restaurace a penzion Kamenec - Check in/Check out

  • Check-in: From 13:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours