Pension Pod Věží  ***

Back to the list of hotels in Kolín

Pension Pod Věží

  • Pension Pod Věží
  • Pension Pod Věží
  • Pension Pod Věží

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Pension Pod Věží

Evaluation: 9.0 (52 reviews)

Kolín, Parléřova 40 Show location on map

Nazíme kvalitní ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích. Centrum města.  V pensionu je k dispozici vybavené, menší kongresové a školící centrum pro cca20osob, které lze využít i jako kancelář pro obchodní schůzky. Privátní wellness s vířivkou a parní kabinou kde Vás nebude nikdo rušit. Šampaňské u nás jezdí výtahem. Fitness "Expreska" je pouze pro dámy, ale ty co jsou u nás ubytované jej mají zcela zdarma.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Pension Pod Věží - Accessibility

Municipal Transportation Stop: 50 m Bus Station: 500 m Centre: 50 m Railway Station: 500 m

Pension Pod Věží - Accommodation, services

Tři jednolůžkové pokoje vybavené minibarem, TV, SAT, Wi-fi. Sociální zařizení s wc a sprchovým koutem. Tři dvoulůžkové pokoje vybavené minibarem, TV, SAT, Wi-Fi. Sociální zařízení s wc a sprchovým koutem Tři  luxusní dvoulůžkové pokoje vybavené minibarem, TV, SAT, Wi-Fi, Sociální zařízení: wc, bidet, vana, fén. Jeden z pokojů má solitérní vanu umístěnou v ložnici. Jeden dvoupokojový apartmán s vlastní vybavenou kuchyňkou a možností ubytování pro 4 osoby.

Pension Pod Věží - Gastronomy

You can order breakfast which you can enjoy at the reception, on the balcony, or at the wine bar.The cozy wine bar offers a unique and unrepeatable offer of meals and drinks. Culinary delights will please every single guest.A beautiful romantic evening combined with a unique culinary experience can be enjoyed in the Amethyst Lounge where you can organize corporate parties, smaller celebrations, or small weddings.An oasis for connoisseurs of Moravian wine is represented by the wine cellar with a wide range of quality wines.

Pension Pod Věží - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours