Penzion Villa

Back to the list of hotels in Janské Lázně

Penzion Villa

  • Penzion Villa
  • Penzion Villa
  • Penzion Villa

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion Villa

Evaluation: 8.6 (19 reviews)

Janské Lázně, Obchodní 79 Show location on map

Penzion Villa leží velmi výhodně v samém centru Janských Lázní s atraktivním výhledem na kolonádu a v dosahu významných turistických cest, běžeckých tratí a sjezdovek Krkonoš. V zimě je v okolí Janských Lázní možné využít přes 40 km výborně upravených běžeckých tras a několik vleků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak nároční lyžaři. Vleky různé obtížnosti jsou od našeho penzionu vzdáleny jen asi 300 - 500 metrů. K přepravě na vrchol Černé hory můžete rovněž využít kabinovou lanovku. Léto pak láká návštěvníky Krkonoš nejen na vysokohorské túry a na procházky krásnou přírodou, ale každým rokem přibývá i tras pro cyklisty. V Janských Lázních můžete navštívit kino či nejrůznější kulturní i sportovní akce, kterých se zde koná bezpočet. Pro zájemce můžeme zprostředkovat návštěvu bazénu a tělocvičny.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion Villa - Accessibility

Penzion Villa se nachází cca 200 m od autobusového nádraží Janské Lázně. Až k penzionu je možnost dojet autem.

Penzion Villa - Location

Okolí Janských Lázní skýtá řadu zajímavých krajinných scenérií a míst, které se dají spojit s pěší i cykloturistikou. Mezi nejzajímavější patří 1. Krkonošská cyklistická naučná stezka. Rozmanité lyžařské terény s celkovou délkou sjezdovek 20km, 4 lanovými dráhami a 22 lyžařskými vleky nabízí Skiresort Černá hora, vzniklý spojením lyžařských areálů v Janských Lázních, Černém Dole a Svobodě nad Úpou. Ten rovněž věnuje velkou pozornost úpravě běžeckých tratí v délce cca 70km, v hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály zajištěna skibusy.

Penzion Villa - Accommodation, services

Ubytování v Penzionu Villa je poskytováno v útulných dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V přízemí se nachází společenská místnost s televizí. Na každém patře potom můžete využít rychlovarnou konvici, k dispozici je i mikrovlnná trouba. Kapacita penzionu je 48 osob s možností přistýlky.

Penzion Villa - Gastronomy

In the seasonal dates or upon agreement, it is possible to provide all-day meals in the dining room of the pension. It is no problem to provide all-day drinks to school groups.Each floor features a kettle and microwave oven to prepare your own meals and drinks. There are several restaurants nearby, including a patisserie and a café.

Penzion Villa - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours