Penzion Mona  ***

Back to the list of hotels in Bělá pod Pradědem

Penzion Mona

  • Penzion Mona
  • Penzion Mona
  • Penzion Mona

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion Mona

Evaluation: 9.6 (13 reviews)

Bělá pod Pradědem, Bělá pod Pradědem-Adolfovice 242 Show location on map

Kapacita penzionu je 9 míst, nabízíme 3 pokoje – jeden čtyřlůžkový a dva dvoulůžkové pokoje. Na pokojích je vlastní WC, televize, rádio s CD. Pokoje využívají společnou kuchyňku, která je vybavena standardně. K dispozici je společenská místnost s krbem, satelitem (1 lůžko). Hosté penzionu mohou využívat venkovní krbové posezení, venkovní bazén, pro děti je k dispozici houpačka, pískoviště, pro děti i dospělé venkovní stůl na stolní tenis.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion Mona - Location

V létě je k dispozici venkovní bazén, venkovní zastřešené posezení, krbové posezení, stolní tenis a spousta výletů do krásné jesenické přírody. Namátkou vybíráme: - výlety na Praděd, na Ramzovou, Červenohorské sedlo, do Rychlebských hor - Lázně Jeseník - jeskyně na Pomezí, na Špičáku - krytý bazén v České Vsi V zimě je penzion ideální svoji polohou ve středu turistické oblasti pro sjezdové a běžecké lyžování. 9 km sjezdové lyžování na Červenohorské sedlo, 7 km skipark Filipovice (nová lanovka, více na http://www.skipark-filipovice.cz), 4 km do areálu na Miroslavi v Lipové Lázních, 4 km do Lázní Jeseník, 14 km Ramzovské sedlo, Petříkov, Ostružná. Přímo nad penzionem vedou běžecké tratě.

Penzion Mona - Gastronomy

Guests of Pension Mona can use a shared kitchen which is fully equipped.At the request, we can arrange breakfasts. Lunch and dinner can be arranged in a nearby guesthouse.

Penzion Mona - Check in/Check out

  • Check-in: From 16:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours