Penzion Tarem  ***

Back to the list of hotels in Těrlicko

Penzion Tarem

  • Penzion Tarem
  • Penzion Tarem
  • Penzion Tarem

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion Tarem

Evaluation: 8.8 (20 reviews)

Těrlicko, Chatová 98 Show location on map

Součástí penzionu je menší restaurace, kde zaženete hlad dobrým jídlem, uhasíte žízeň točenou kofolou, pivem nebo si pochutnáte na dobré kávě. K odpočinku, či aktivní relaxaci Vám dobře poslouží krásná rozlehlá pláž s přímým vstupem do vody, který je vhodný i pro malé děti. Na pláži se nachází plážový bar, ohniště s altánem, půjčovna šlapadel, loděk, kuželky a myslíme i na nejmenší, pro které jsme připravili pískoviště a houpačky. V penzionu pořádáme akce dle Vašeho přání, například narozeninové oslavy, firemní a maturitní večírky, menší svatební hostiny. Přijďte se k nám podívat, na Vaši návštěvu se velmi těšíme.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion Tarem - Location

Okolí těrlické vodní nádrže je obklopeno členitou a malebnou Těšínskou pahorkatinou, která návštěvníkům poskytuje turisticky vděčné trasy s mírně zvlněným terénem a s pěknými rozhledy do krajiny. Z Těrlicka je možno putovat po značkách k blízkým Beskydám nebo navštívit nedaleké rekreační středisko Žermanickou přehradu. Mezi nejvýznamnější místní centrum turistického ruchu patří rekreační prostor Těrlické vodní nádrže, která byla uvedena do provozu na řece Stonávce v roce 1962 jako zásobárna užitkové vody na Karvinsku. Přehrada se stala střediskem rozsáhlé vodní rekreace a cestovního ruchu.

Penzion Tarem - Accommodation, services

Penzion Tarem Vám nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 37 pevných lůžek s možností 4 přistýlek. Ubytovat se můžete v přízemí, či v prvním patře penzionu. Recepce je k dispozici v nepřetržitém provozu. Pokoje vysáváme vysavačem Kobold 136 značky VORVERK, tento vysavač je označen Certifikační značkou TÜV – „ Způsobilý pro alergiky.“ Několikaměsíčním testováním vysavače Kobold 136 s elektrickým kartáčem bylo potvrzeno, že emisní hodnoty zůstávají pod limitem všech dnes známých medicínsko-alergenních přípustných hodnot.

Penzion Tarem - Gastronomy

The guesthouse has a small restaurant called U Skokana with a capacity of 45 guests. It is open all day. You can order breakfast, half board or full board. Larger groups have breakfast served as a buffet. The restaurant is wheelchair accessible.In summer, we open an outdoor garden where you can taste specialties from the smokehouse.

Penzion Tarem - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours