Penzion Polarka

Back to the list of hotels in Marienbad

Penzion Polarka

  • Penzion Polarka
  • Penzion Polarka
  • Penzion Polarka

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion Polarka

Evaluation: 9.0 (2 reviews)

Marienbad, Dobrovského 291 Show location on map

Přímo z penzionu je výhled na lázeňský park, nedaleko od Rudolfova pramene, kam lze pohodlně dojít po stezce začínající u penzionu.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion Polarka - Location

Mariánské Lázně Vám nabízejí kromě léčby a wellness pobytů i další rekreační aktivity v každém ročním období. V létě doporučujeme výlety na kole po upravených cyklostezkách, v zimě na Vás čekají upravené lyžařské tratě na běžky nebo unikátní lyžařský areál přímo ve městě. Věnovat se můžete i jízdě na koni v jízdárně, plavání v přírodních koupalištích nebo krytém bazénu a samozřejmě sportům které Mariánské Lázně proslavily - tenisu a golfu. Zasportovat si můžete i v několika fitcentrech, na squashi, spinningu, nebo si třeba i v létě zabruslit na zimním stadionu. Rozhodnete-li se seznámit s okolím Mariánských Lázní pak nezapomeňte navštívit přírodní rezervaci Kladská, zámky Kynžvart a Bečov nebo pivovar a museum v Chodové Plané. Rádi Vás s těmito možnostmi seznámíme, případně Vám zajistíme požadované služby před Vaším příjezdem.

Penzion Polarka - Accommodation, services

Nově vybudovaný a zařízený lázeňský pokoj nebo apartmán vybavené sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou, televizí se satelitem.

Penzion Polarka - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours