Penzion Kamínek  ***

Back to the list of hotels in Janské Lázně

Penzion Kamínek

  • Penzion Kamínek
  • Penzion Kamínek
  • Penzion Kamínek

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion Kamínek

Evaluation: 9.7 (5 reviews)

Janské Lázně, Krkonošská 67 Show location on map

Penzion Kamínek nabízí komfortní ubytování za velmi přijatelnou cenu. Penzion se nachází v krásné krkonošské přírodě na úpatí Černé hory v Janských Lázních, v těsné blízkosti sjezdových tratí.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion Kamínek - Accessibility

K penzionu je celoroční velmi dobrá dostupnost, příjezd k penzionu i v zimních měsících po udržované silnici / sněhové řetězy nejsou nutné/.

Penzion Kamínek - Location

Janské Lázně mají ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, paragliding. V zimních měsících jsou Janské Lázně vyhledávným střediskem zimních sportů. Nachází se zde také lanové centrum, minigolf. Pro naše klienty nabízíme možnost masáží v rehabilitačním středisku. Doporučujeme výlety na Sněžku, Adršpašsko-Teplické skály, ZOO Dvůr Králové nad Labem a mnoho jiných.

Penzion Kamínek - Accommodation, services

Penzion Kamínek nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je i velký rodinný pokoj s oddělenými ložnicemi a 2 balkony. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV-SAT, WIFI zdarma, některé pokoje mají balkon.

Penzion Kamínek - Gastronomy

V penzionu je útulná restaurace, v zimních měsících nabízíme polopenzi, kterou osobně připravuje p. Petr Doubrava, držitel Zlatého řádu za gastronomii.

Penzion Kamínek - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours