Penzion DUO

Back to the list of hotels in Mladá Boleslav

Penzion DUO

  • Penzion DUO
  • Penzion DUO
  • Penzion DUO

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion DUO

Evaluation: 9.7 (5 reviews)

Mladá Boleslav, Boleslavská 1047 (Kosmonosy) Show location on map

Nabízíme Vám: polohu uprostřed města možnost parkování ve dvoře příjemné ubytování Internet (wifi), Fax a telefon Informace:Nadstandardní ubytování od 800 Kč za noc Prosím napište nám, sdělte nám počet osob, den, který Vám vyhovuje. Obratem Vám odpovíme, zavoláme zpět či napíšeme mail s dalšími informacemi, specifikací ceny.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion DUO - Accessibility

Autobusová městská doprava 150m, vlak 2000m, autobusové nádraží 2000

Penzion DUO - Location

V okruhu 200metrů od penzionu můžete navštívit jednu ze čtyř restaurací. Doprava je zajištěna i autobusovými spoji vzdálených nejdále 100 metrů od penzionu. Výletní cíle jsou pro Vás dosažitelné vaším osobním vozem nebo pohodlně autobusem či vlakem z vlakového nádraží vzdáleného 1,5 kilometru od penzionu. Příznivci techniky si mohou prohlédnout Muzeum Škody Auto a. s. Zájemci o kulturu nesmí vynechat zámek Mladá Boleslav, klášter Loreta Kosmonosy nebo si dopřát zábavný večer v zámku – pivovaru Dětenice vzdáleného 25 kilometrů od penzionu. Přátelé hor a turistiky si přijdou na své v 50 kilometrů vzdálených Jizerských horách s nejvyší horou Ještěd nebo na turistických výletech po Českém ráji při návštěve středověkého hradu Kost a nebo zřícenin hradů Valečov a Trosky. Nájezd na rychlostní komunikaci je vzdálen 1,5 kilometru od penzionu.

Penzion DUO - Accommodation, services

Máme k dispozici následující pokoje: 6 jednolůžkových pokojů 3 dvoulůžkové pokoje Naše pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, televizorem (se satelitním vysíláním) a minibarem. Navíc je možné připojit se přes wifi na Internet.

Penzion DUO - Gastronomy

The rich breakfast buffet is served at the house. The guesthouse is surrounded by restaurants with a diverse offer.

Penzion DUO - Check in/Check out

  • Check-in: From 16:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours