Restaurace a penzion u Doubků  ***

Back to the list of hotels in Břeclav

Restaurace a penzion u Doubků

  • Restaurace a penzion u Doubků
  • Restaurace a penzion u Doubků
  • Restaurace a penzion u Doubků

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Restaurace a penzion u Doubků

Evaluation: 8.4 (21 reviews)

Břeclav, Nádražní 57 Show location on map

Dvoupodlažní penzion u Doubků nabízí ubytování v pokojích standardních, nadstandardních a k dispozici je i jeden komfortní. Všechny pokoje mají bezdrátové připojení k internetu přes WI-FI zdarma – proto jsou i výhodné pro pracovníky firem na obchodních cestách. Standardní ubytování tvoří čtyři pokoje – pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, součástí je WC + koupelna s vanou, LCD TV, SAT, WI-FI. Nadstandardní ubytování tvoří čtyři nově přistavěné pokoje pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, vybavené rustikálním nábytkem, součástí je WC + sprcha, LCD TV, SAT, WI-FI. Komfortní ubytování – prostorný dvoulůžkový pokoj s francouzským lůžkem v rustikálním stylu, součástí je WC + sprcha, TV, SAT, mini lednička, WI-FI.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Restaurace a penzion u Doubků - Location

Z penzionu je to pět minut pěšky k autobusové zastávce, ze které můžete za deset minut dojet k jednomu z nejromantičtějších míst na jižní Moravě. Pokud dáte přednost autu, tak během několika minut přijedete do Lednice, Valtic, Hlohovce nebo Mikulova. Kdo si chce opravdu vychutnat vše, co okolí nabízí, tak doporučujeme použít jízdní kola. Jedině tak se nejlépe dostanete například k památkám jako je Pohansko, Dianin chrám, Tři Grácie, Apollónův chrám, Minaret, Janohrad, Randes-vous … Všechny cyklostezky jsou udržované a dostupné po národních a mezinárodních Liechtensteinských cyklotrasách, dokonce i v sousedním Dolním Rakousku.

Restaurace a penzion u Doubků - Gastronomy

The stylish wine bar with rotunda will serve you non-traditional dishes and and quality wines, that come from the best vineyards and wine cellars in southern Moravia. The restaurant can prepare, according to season, venison, steak, seafood or fish specialties. On request, guests can have meals that are not on the menu.During summer, there is available the roofed terrace with 50 seats.

Restaurace a penzion u Doubků - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours