Penzion a Restaurace Šimanda  ***

Back to the list of hotels in Prague

Penzion a Restaurace Šimanda

  • Penzion a Restaurace Šimanda
  • Penzion a Restaurace Šimanda
  • Penzion a Restaurace Šimanda

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion a Restaurace Šimanda

Evaluation: 9.3 (120 reviews)

Prague, Šimanovská 47 Show location on map

Naše Restaurace aPenzion Šimanda se nachází v klidné vilové části Prahy 9, Kyje, s výborným dopravním spojením, 1 minuta od vlakové zastávky Kyje, 2 stanice bus z metra Rajská zahrada, s krásným výhledem na Kyjský rybník ( v létě z venkovní zahrádky) a starou kyjskou zástavbu a svou polohou zaručuje klidné a ničím nerušené ubytování. Restaurace s širokou nabídku nápojů, točených piv a výbornou českou hotovkovou i minutkovou kuchyni s nabídkou národních a regionálních jídel a specialit z lávového grilu. PenzionVám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu, na každém pokoji vlastní sociální zařízení, včetně Wi-Fi a TV. U většiny pokojů balkon s výhledem na Kyjský rybník. Levné a výhodné ubytování, krátkodobé i dlouhodobé pro firmy, jednotlivce, školy, sportovce i skupiny. Parkoviště vlastní v místě. Levné ubytování v Penzionu Šimanda je ideálním poměrem ceny a kvality poskytovaného ubytování vč. služeb.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion a Restaurace Šimanda - Accessibility

Vlakem - zastávka Kyje-centrum 12 minut, metrem - Metro Hloubětín- bus 181, 110 - do zastávky Kyje, nebo metro Rajská zahrada -2 stanice autobusem č. 181, 110 - do zastávky Kyje

Penzion a Restaurace Šimanda - Accommodation, services

Nové zrekonstruovaný a zařízený Penzion Šimanda Vám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu v klidné, vilové části Prahy – Kyjích ve dvou, dvou s přistýlkou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích. Levné ubytování v Penzionu Šimanda Vám poskytuje na každém pokoji vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo), včetně Wi-Fi a TV (zdarma). INTERNET pro Vás u recepce (zdarma), kuchyňka společná.K většině pokojů je balkon s krásným výhledem na Kyjský rybník. Levné a výhodné skupinové ubytování, krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro firmy i jednotlivce, školy, sportovce a skupiny. Parkoviště vlastní v místě (zdarma). Bezproblémová doprava ze stanice METRA B „ Černý Most“a přímo na vlakové zastávce Kyje Levné ubytování v Penzionu Šimanda je ideálním poměrem ceny a kvality poskytovaného ubytování vč. služeb.

Penzion a Restaurace Šimanda - Gastronomy

The restaurant boasts the Czech Specials Award. You can enjoy specialties from lava stone, or fish from Kyje Pond. The restaurant is also popular for a large selection of draught beer and other beverages.

Penzion a Restaurace Šimanda - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours