Pension Vladimír  ***

Back to the list of hotels in Janské Lázně

Pension Vladimír

  • Pension Vladimír
  • Pension Vladimír
  • Pension Vladimír

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Pension Vladimír

Evaluation: 9.1 (8 reviews)

Janské Lázně, Luční 156 Show location on map

Penzion Vladimír se nachází (700 m.n.m.)u dolní stanice lanové dráhy(150 m) na ČERNOU HORU v klidné části lázeňského krkonošského města JANSKÉ LÁZNĚ v Krkonoších. Naše ubytování Vám nabízí rekreační, týdenní i krátkodobé pobyty, maximální pohodlí a pohodu. K dispozici jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením se sprchou a ubytování v apartmánech (1 s kuchyňkou) s možností Wifi připojení k internetu a kuchyňský kout. Penzion má vlastní parkoviště. K dispozici je sauna, v letních měsících grilovaní na zahradě a sběr lesních plodů ( borůvky, houby ). Okolí penzionu nabízí pestré sportovní vyžití v létě i v zimně. Je protkáno sítí běžeckých tratí a lyžařských sjezdovek s vleky. Milovníky pěší turistiky a cykloturistiky potěší bezpočet značených tras.Naši hosté mají slevu 10% v půjčovně lyží a lyžařské škole a na další služby,které poskytuje K+K SkiSchool Janské Lázně.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Pension Vladimír - Gastronomy

You can cook in the equipped kitchen which is part of the cosy dining room. One of the suites has its own kitchen. The pension also offers an opportunity to purchase breakfast or half board.In summer, you can grill some specialties.You can also visit one of the many local restaurants.

Pension Vladimír - More information

Penzion je vzdálen pouhých 10 minut od centra města Janské Lázně, v zimní sezóně jsou zde výborné lyžařské podmínky ve SKI AREÁLU - Sleva 10% půjčovna lyží,lyž.škola a služby K+K Ski School Stanice kabinové lanové dráhy na Černou horu - 150m. Na výběr jsou vleky v délce od 250 m do 2500 m. V letním období je možnost vyhlídkových letů, jízdy na koních, paraglidingu a cykloturistiky.Doporučit lze výlet do ZOO ve Dvoře Králové n./L. na Safari - 35km. Adršpašské a Teplické skály - 35km, Pec pod Sněžkou - 12km. V penzionu se nekouří. Pes jen po domluvě s majitelem pensionu. Možnost připojení k internetu Wifi. V zimě nezapomínejte na zimní výbavu automobilu

Pension Vladimír - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours