Pension Villa ANCORA  ***

Back to the list of hotels in Šumperk

Pension Villa ANCORA

  • Pension Villa ANCORA
  • Pension Villa ANCORA
  • Pension Villa ANCORA

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Pension Villa ANCORA

Evaluation: 8.7 (8 reviews)

Šumperk, Masarykovo nám. 9 Show location on map

Penzion se nachází na Masarykově náměstí v centru města Šumperka (asi 150 m od supermarketu LIDL nebo 100 m od Komerční banky), malebného moravského městečka v podhůří Jeseníků, které se nachází 65 km severně od Olomouce, 250 km východně od Prahy. K dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s hydromasážním sprchovým boxem, WC, satelitní TV, telefonem s přímou volbou, rádiem a minibarem. Apartmány pro 2 - 4 osoby jsou vybaveny obývacím pokojem, ložnicí, plně vybavenou kuchyňkou, koupelnou s hydromasážní vanou nebo hydromasážním sprchovým boxem, WC, satelitní TV, telefonem s přímou volbou, rádiem a minibarem. K dispozici uzavřené parkoviště s kamerovým systémem v areálu pensionu,24 hodinový servis,WiFi připojení k internetu zdarma, snídaně formou švédských stolů v ceně ubytování.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Pension Villa ANCORA - Accessibility

Pension se nachází cca 500 m od autobusového nádraží a cca 600 m od vlakového nádraží.

Pension Villa ANCORA - Location

Pension se nachází v centru města, v blízkém okolí několik restaurací, kino a divadlo.

Pension Villa ANCORA - Accommodation, services

K dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s hydromasážním sprchovým boxem, WC, satelitní TV, telefonem s přímou volbou, rádiem a minibarem. Apartmány pro 2 - 4 osoby jsou vybaveny obývacím pokojem, ložnicí, plně vybavenou kuchyňkou, koupelnou s hydromasážní vanou nebo hydromasážním sprchovým boxem, WC, satelitní TV, telefonem s přímou volbou, rádiem a minibarem..

Pension Villa ANCORA - Gastronomy

Ancora has a small restaurant serving a wide range of meals and pizza. Guests can enjoy a fine glass of Czech and Moravian wines. There are various alcoholic and non-alcoholic beverages on the offer.You can purchase a breakfast buffet.

Pension Villa ANCORA - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours