Pension Centrum  ***

Back to the list of hotels in Říčany

Pension Centrum

  • Pension Centrum
  • Pension Centrum
  • Pension Centrum

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Pension Centrum

Evaluation: 9.1 (23 reviews)

Říčany, 17. listopadu 6 Show location on map

Penzion Centrum ytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Penzion se nachází v Říčanech, jihovýchodně od Prahy. Budova je nově zrekonstruována a patří do seznamu kulturních památek. Dříve sloužila jako městské mýto, dnes penzion. Celková kapacita penzionu je 18 lůžek rozložených do sedmi pokojů. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV a radiem. V okolí se nachází mnoho cyklostezek které nabízejí poznání Ladovského kraje. Dále pak koupaliště Jureček či zřícenina hradu ze 13. století.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Pension Centrum - Accessibility

11 km od Prahy směrem Brno - D1, pension se nachází 50 metrů od náměstí a 10 min chůze od vlakového nádraží. Do Prahy to je 35 min vlakem.

Pension Centrum - Location

Penzion Centrum se nachází 11 km od Prahy v Říčanech. V okolí penzionu se nachází například koupaliště Jureček nebo zřícenina hradu ze 13. století. Velkou výhodou jsou určitě cyklostezky, které přímo vybízejí k poznání Ladovského kraje pomocí nenáročné cyklistiky.

Pension Centrum - Accommodation, services

Penzion Centrum může nabídnout ubytování v sedmi pokojích s celkovou kapacitou 18 lůžek. Pokoje jsou vybaveny TV, radiem, sprchou a WC. Penzion Centrum nabízí také snídaně.

Pension Centrum - Gastronomy

On your request, we will prepare for you a breakfast, which is included in price. Near the pension there is the Milano Restaurant offering traditional Czech cuisine and the U Labute Restaurant with a range of hot and cold dishes and Mexican specialties.

Pension Centrum - Check in/Check out

  • Check-in: From 12:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours