Lázeňský hotel BELVEDERE  ***

Back to the list of hotels in Františkovy Lázně

Lázeňský hotel BELVEDERE

  • Lázeňský hotel BELVEDERE
  • Lázeňský hotel BELVEDERE
  • Lázeňský hotel BELVEDERE

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Lázeňský hotel BELVEDERE

Evaluation: 9.3 (15 reviews)

Františkovy Lázně, Dr.Pohoreckého 20 Show location on map

Svou výbornou polohou vám nabízí opravdový odpočinek v těsné blízkosti kouzelné přírody zastoupenou nádherným lázeňským parkem. Při snídani, obědě či večeři naše slova jen potvrdíte při pohledu z hotelové restaurace, která svým panoramatickým výhledem láká na procházku po Isabelině promenádě. Budeme o vás pečovat v čele s týmem profesionálních lékařů a rehabilitačních pracovníků. K vaší pohodě a dobré náladě přispějí též nedělní taneční odpoledne, malé koncerty nebo denní bar. - Procedury přímo v hotelu - Hotel umístěn v lázeňském centru - Neomezený vstup do Aquafora (po - pá) (Nově od 2013!) - Františkolázeňská pečeť kvality - Garantujeme využití původních františkolázeňských přírodních zdrojů - Státem schválené a certifikované zdravotnické zařízení - Lékař v objektu - 24 hodin lékařská pohotovost Hotelová zařízení a služby: - 29 dvoulůžkových pokojů - 37 jednolůžkových pokojů - 1 apartmán - Bar, Terasa - Výtah - Soukromá zahrada (Nově od 2013!) - Parkování u hotelu * - Neomezený vstup (Po - Pá) na Aquafora - světa vody a relaxace (Nově od 2013!) - Internetový koutek, denní tisk v NJ * (Nově od 2013!) - Knihovna s knihami v němčině (Nově od 2013!) - Fitness, pronájem kol a hůlek na nordic walking * (Nově od 2013!) - Praní a žehlení prádla * - Kulturní akce * - DVD půjčovna * (Nově od 2013!) Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny: - Sprcha - WC - Vysoušeč vlasů - Župan (na vyžádání) - Přístup k internetu (za poplatek, bezplatné připojení na internet v lobby) - TV s mezinárodními kanály - Lednice a trezor. V závislosti na umístění v pokoje, může mít host výhled buď do parku, na Husovu ulici, nebo v některých pokojích kategorie Economy Plus a Standard na dvůr a zahradu.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Lázeňský hotel BELVEDERE - Accessibility

Vlakem nebo autobusem.

Lázeňský hotel BELVEDERE - Location

Okolí je rovinaté. Vhodné pro pěší turistiku. Výborné podmínky pro cykloturistiku. Možnost zapůjčení kol nebo nordic walking holí. 7 km od města Cheb, nedaleko hranic s Německem. Přírodní rezervace: SOOS, Komorní hůrka.

Lázeňský hotel BELVEDERE - Accommodation, services

37 jednolůžkových pokojů a 29 dvoulůžových pokojů a jeden apartmán. Součástí pokojů je koupelna ( sprcha ) a WC. Ve skříních najdete uzamykatelné trezory. Část pokojů je s balkónem.

Lázeňský hotel BELVEDERE - Gastronomy

The hotel has a beautiful dining hall with a capacity of 250 people where breakfast is served as a buffet. You can also order half board or full board where you can choose from a menu prepared in a cooperation with a dietician.

Lázeňský hotel BELVEDERE - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours