Hotel INOS  ***

Back to the list of hotels in Prague

Hotel INOS

  • Hotel INOS
  • Hotel INOS
  • Hotel INOS

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel INOS

Evaluation: 9.3 (7 reviews)

Prague, Sinkulova 23 / 77 Show location on map

Hotel INOS nabízí ubytování ve 32 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, k dispozici je také 1 apartmán pro 4 osoby. Samozřejmou součástí vybavení každého pokoje je WC, sprchový kout či vana, fén, TV se satelitním příjmem, telefon a přípojka vysokorychlostního internetu. Wi-Fi signále je v celém hotelu zcela zdarma. Hosté také ocení prostorné podzemní garáže pro cca 18 osobních vozů, majitelé větších vozů mohou parkovat na pozemku vedle hotelu. Návštěvníkům, zajímajícím se o historii, můžeme doporučit například návštěvu české národní kulturní památky - Vyšehradu. Od stejně vzdáleného Kongresového centra je nádherný výhled na světoznámé panorama Prahy, kde se nad řekou Vltavou a okolními rozsáhlými parky odráží silueta Pražského hradu.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel INOS - Accessibility

Municipal Transportation Stop: 150 m Bus Station: 5000 m Center: 3500 m Train Station: 3500 m Airport: 12000 m Metro: 500 m

Hotel INOS - Gastronomy

You can eat at the restaurants that are located near the hotel, or you can enjoy a unique dining experience in one of Prague's renowned restaurants in the city center.

Hotel INOS - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours