Hotel Soudek  ***

Back to the list of hotels in Poděbrady

Hotel Soudek

  • Hotel Soudek
  • Hotel Soudek
  • Hotel Soudek

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Soudek

Evaluation: 8.8 (43 reviews)

Poděbrady, Palackého 174 Show location on map

Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady. Hotel Soudek nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmá. Pokoje jsou standartně komfortně vybaveny lednicí, satelitní TV, koupelnou se sprchou a WC. V přízemí hotelu Soudek se nachází restaurace, která nabízí výbornou jihočeskou kuchyni ale i další speciality. K dispozici je také stylový salonek. Zákazníkům je umožněno parkovat na uzamykatelném za poplatek 30 Kč na den. Dále je k dispozici půjčovna kol.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Soudek - Accessibility

Hotel Soudek se nachází v centru města Poděbrady

Hotel Soudek - Location

Poděbrady jako město nabízí široké jak sportovní, tak i kulturní vyžití. Golfové hřiště, squashové či tenisové kurty. V blízkosti se nachází také koupaliště. Mezi hlavní přednosti Poděbrad patří určitě lázně. Lázně Poděbrady nabízí široké lázeňské produkty a relaxační programy.

Hotel Soudek - Accommodation, services

Hotel Soudek nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Dále také v apartmánu. Pokoje jsou standartně vybaveny lednicí, satelitní TV, koupelnou se sprchou a WC. V ceně je také snídaně, která se podává od 7:00 do 11:00 hodin.

Hotel Soudek - Gastronomy

The stylish restaurant of the Hotel Soudek offers excellent specialties focusing primarily on South Bohemian cuisine. Every fall there is venison feast held. Wine lovers can choose from several types of Moravian wines.For a private company there is the stylish lounge available.

Hotel Soudek - More information

Zákazníkům je umožněno parkovat na uzamykatelném parkovišti za poplatek 30 Kč/den, dále úschovna kol v hotelu.

Hotel Soudek - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours