HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ  ***+

Back to the list of hotels in Ostravice

HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ

  • HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ
  • HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ
  • HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ

Evaluation: 9.1 (52 reviews)

Ostravice, Ostravice 956 Show location on map

Hotel Sepetná nabízí pohodlné ubytování ve 43 dvoulůžkových pokojích a stylových apartmánech. Pokoje jsou umístěny v klidné části areálu a mají sem přístup pouze hoteloví hosté. Pokoje jsou vybaveny na úrovni *** standardu - v jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení, LCD TV, na všech pokojích je k dispozici telefon a minibar. V Hotelu Sepetná je našim hostům k dispozici půjčovna horských kol a v Relaxcentrum (dvoudráhový bowling, stolní tenis, sauna, turbosolárium, spinning a široká nabídka masáží).

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ - Accessibility

po silnici I/56 z Frýdku Místku, směr Frýdlant nad Ostravicí, Ostravice, v obci Ostravice je potřeba se držet navigačních tabulí a ignorovat navigaci, hlavně pokud máte nastavenou nejkratší trasu. V zimním období doporučujeme auto vybavit sněhovými řetězy

HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ - Location

Lyžování: dětský lyžařský vlek, 800 m - skiareál Ostrá Malenovice (450 m dlouhá Poma s převýšením 100 m), 25 minut chůze - skiareál Na Čele (2 vleky, sjezdovka 420 m dlouhá), 15 km - skiareál Bílá i pro náročné (7 sjezdovek, 3 vleky a 1 lanovka, zastávka skibusů cca 2 km od hotelu, možnost zajištění odvozu od hotelu ke skibusu). Koupání: krytý plavecký bazén u hotelu (pro ubytované zdarma). Letní koupaliště u penzionu – venkovní vyhřívaný plavecký bazén (25x10 m), dva tobogany, dětské brouzdaliště s vodními atrakcemi (za poplatek).

HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ - Accommodation, services

Hotel Sepetná nabízí rekonstruované 1 a 2-lůžkové pokoje, některé s možností až dvou přistýlek. Hygienické zařízení, TV a možnost připojení k internetu jsou součástí vybavení každého pokoje, na některých z nich je telefon a minibar.

HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ - Gastronomy

The hotel offers breakfast buffet included in the price. You can also buy half or full board. Lunch is served as a single common menu and dinner is served as a warm buffet.The stylish hotel restaurant called the Wallachian Shed offers cooking on an open fireplace and local specialties. In summer, you can enjoy seating on the terrace.

HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours