Hotel Na Dolině  ***+

Back to the list of hotels in Frenštát pod Radhoštěm

Hotel Na Dolině

  • Hotel Na Dolině
  • Hotel Na Dolině
  • Hotel Na Dolině

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Na Dolině

Evaluation: 9.3 (14 reviews)

Frenštát pod Radhoštěm, Trojanovice 112 Show location on map

Hotel leží v klidném prostředí uprostřed lesů na úpatí hory Radhošť. Nabízí ubytování vysokého standardu celkem ve 13 dvoulůžkových pokojích s možností využití plnohodnotného třetího lůžka. Ceklová kapacita je 32 lúžek. Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i mezinárodní speciality, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Otevřeno je denně minimálně od 11 do 22 hodin. Přímo u hotelu jsou 2 antukové tenisové kurty s umělým osvětlením, v zimě nafukovací hala a pevný povrch DECO-TURF. V okolí najdete 4 golfová hřiště (Čeladná, Ostravice, Rožnov, Hukvaldy). Do nejznámějších turistických cílů Beskyd jako jsou Pustevny nebo hora Radhošť se dostanete lanovkou přímo z Trojanovic nebo pěšky rovnou od hotelu.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Na Dolině - Accessibility

Autem, nabízíme parkování přímo v areálu. Nejbližší autobusová zastávka je 1 km, vlak 5 km, letoště 25 km.

Hotel Na Dolině - Location

V okolí najdete 4 golfová hřiště (Čeladná, Ostravice, Rožnov, Hukvaldy). Do nejznámějších turistických cílů Beskyd jako jsou Pustevny nebo hora Radhošť se dostanete lanovkou přímo z Trojanovic nebo pěšky rovnou od hotelu. Město Rožnov s valašským skanzenem je vzdáleno 10 km.

Hotel Na Dolině - Accommodation, services

Pokoje jsou vybaveny dle kategorie: Standard (oddělená lůžka, vlastní koupelna+WC, TV+SAT, internet WiFi i LAN), Plus (navíc balkón nebo terasa, LCD TV, minibar, fén. telefon), Exclusive (navíc balkón nebo terasa, LCD TV, minibar, fén. telefon, pokoj rozdělený na obývací a lůžkovou část , WhirlpoolExclusive (s vířivou vanou pro 2 osoby), Deluxe Panorama (velký pokoj s terasou 25m2 s výhledem na hřebeny Beskyd, koupelna s vanou, kuchyňský kout se sporákem a lednicí, jídelní stůl).

Hotel Na Dolině - Gastronomy

Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i mezinárodní speciality, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Otevřeno je denně minimálně od 11 do 22 hodin.

Hotel Na Dolině - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours