Hotel Montenegro  ***

Back to the list of hotels in Bruntál

Hotel Montenegro

  • Hotel Montenegro
  • Hotel Montenegro
  • Hotel Montenegro

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Montenegro

Evaluation: 8.3 (15 reviews)

Bruntál, Krnovská 16 Show location on map

Ubytování v hotelu Montenegro je zajištěno v jedno až třílůžkový pokojích nebo apartmánech pro 3 až 4 osoby. K dispozici je rovněž apartmán pro invalidy. Pokoje jsou rozděleny na kuřácké a nekuřácké. Kromě ubytování, hotel nabízí i relaxaci: infračervená kabina s CD a rádiem neboli sauna (vhodná i pro kardiaky a astmatiky), hydromasážní vana s rádiem - Whirpool. Možnost objednání masáží na recepci. Hotel disponuje vlastním parkovištěm pro autobusy i osobní vozy, bezbariérový přístup je zajištěn. Zasedací místnost o kapacitě min. 30 míst je plně k dispozici.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Montenegro - Accessibility

Hotel se nachází cca 500 m od centra města, 200 m od vlakového a autobusového nádraží. V blízkém okolí najdete např. termální lázně(10 km), lyžařské vleky na Pradědu(15 km),na které Vám můžeme zajistit VIP permanentky, turistické a cykloturistické stezky.

Hotel Montenegro - Location

Město Bruntál Vám nabízí nespočet cenných památek např. renesanční zámek z 15.století, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie ze 13.století, komplex kostela a kláštera piaristů,centrální hřbitovní kaple sv.Michala z roku 1674 a barokní kostel Panny Marie Pomocné na Uhlířském vrchu z roku 1755 a mnoho další staveb. V blízkém okolí se také nabízí spousta příležitostí pro horskou turistiku a lyžování(seznam horských středisek a lázní,popřípadě autobusové spoje a mapy jsou Vám k dispozici na recepci). Pro kulturní a společenské vyžití v našem městě naleznete např. městské divadlo, kulturní středisko, moderní kino Centrum,výstavní síně v Muzeu či v Galerii V kapli, dále fitcentra, kryté i venkovní koupaliště, solné jeskyně, tenisové kurty či zimní stadion.

Hotel Montenegro - Accommodation, services

Všechny pokoje i apartmány disponují vlastní koupelnou, WC, LCD TV, minibarem, telefonem s přímou volbou a připojení k internetu WIFI o výkonu12 Mb.

Hotel Montenegro - Gastronomy

The pizzeria and restaurant of the Montenegro Hotel offers delicious hot and cold dishes. It focuses on the local specialties, Mediterranean cuisine, and the unique cuisine of Montenegro.Breakfast is served there as well. You can order meals to your room.It is possible to set up a wedding banquet, birthday party, or corporate party. It is no problem to provide cultural program.

Hotel Montenegro - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours