Hotel BEROUNKA  ***

Back to the list of hotels in Kralovice

Hotel BEROUNKA

  • Hotel BEROUNKA
  • Hotel BEROUNKA
  • Hotel BEROUNKA

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel BEROUNKA

Evaluation: 8.3 (7 reviews)

Kralovice, Liblín 23 Show location on map

Hotel v malé obci Liblín, která leží v krásném údolí na soutoku řek Střely s Berounkou v chráněné krajinné oblasti Horní Berounka, se nachází 100 m od řeky nedaleko důležitého mostu spojujícího okresy Plzeň-sever a Rokycany.  Vedle pohodlného ubytování ve standartně vybavených pokojích nabízí hotel další doprovodné služby, skvělou gastronomii, široké možnosti kulturního i sportovního vyžití. Hotel Berounka je připraven Vám poskytnout vhodné podmínky k uspořádání firemních akcí, seminářů, školení, narozeninových akcí, oslav či svateb. Pokud zavítáte na Liblíně do Sportovního areálu Berounka nebo do Country stodoly, pak jste rovněž našimi hosty.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel BEROUNKA - Accessibility

Místo je snadno dosažitelné využitím dálnice Praha - Plzeň, se sjezdem v Rokycanech po silnici na Kralovice. Přímé autobusové spojení je z Plzně i Kralovic. Nejbližší vlaková zastávka je v Radnicích.

Hotel BEROUNKA - Location

Liblín leží v klínu zalesněných strání na soutoku řek Střely a Berounky. Svou jedinečnou polohou v snadno přístupném údolí řeky se stal výchozím místem mnoha vodáků. Jedno z nejkrásnějších míst v povodí Berounky, kde se střídají tiché partie s divokou romantikou strmých stěn úzkého a hlubokého údolí řeky, zobrazené v knihách Oty Pavla i v obrazech malíře Marko Čermáka. Pobyt nabízí možnosti turistických vycházek k mnoha historickým či přírodním zajímavostem, přes rybolov, houbaření i koupání.Tipy na výlet: Libštejn, Krašov, Mariánská Týnice, Manětín, Rabštejn nad Střelou, Křivoklát, Kaceřov, Plasy, Žebrák, Točník aj.

Hotel BEROUNKA - Accommodation, services

Hotel Berounka nabízí k ubytování:   9 dvoulůžkových pokojů (některé s možností přistýlky) 7 třílůžkových pokojů 1 čtyřlůžkový pokoj - maximální kapacita:  48 lůžekVybavení pokojů - každý pokoj má standartní vybavení: TV telefon (interní hovory) koupelna se sprchovým koutem WC internetové připojení Wi-Fi

Hotel BEROUNKA - Gastronomy

Snídaně: výběr ze 6-ti druhů snídaní (jednotlivci) rautový systém (skupiny, akce) čas snídaně dle přání hosta Obědy: každý den 2 hotová jídla (cena cca 65,- Kč), výdej 11:00 - 14:00 ostatní ala carte Večeře: pasant - ala carte hoteloví hosté - v rámci penze hotová jídla dle výběru Ostatní: slavnostní menu (promoce, výročí apod.) coffeebreaky svačiny balíčky na cestu příprava rautového stolu či banketní hostiny pro nás není překážkou klademe důraz na čerstvost použitých surovin a nabízených jídel dodržování veškerých hygienických norem a systému HACCP možnost platit stravenkami Sodexo pass

Hotel BEROUNKA - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours