Hotel Astoria  **

Back to the list of hotels in Janské Lázně

Hotel Astoria

  • Hotel Astoria
  • Hotel Astoria
  • Hotel Astoria

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Astoria

Evaluation: 8.5 (4 reviews)

Janské Lázně, Lázeňská 52 Show location on map

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových i pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, TV/SAT). Dále hotel poskytuje i několik pokojů se společným sociálním zařízením. Internetové připojení k dispozici. U hotelu je vlastní celoročně přístupné uzamykatelné parkoviště, možnost garáže. Místnost pro úschovu lyží a jízdních kol. Bezbariérový přístup, směnárna, hlídání dětí, nekuřácké místnosti. Domácím zvířatům vstup povolen. Masážní studio, pedikúra, manikúra, holič - kadeřník. Máte zájem o balíčky v Jánských lázních?

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Astoria - Accessibility

Bus Station: 350 m Center: 350 m Train Station: 2000 m

Hotel Astoria - Location

V blízkém okolí je nespočet možností k odpočinku i sportovnímu vyžití, mnoho kulturních i technických památek. V Janských Lázních je možné navštívit kino, saunu, nový krytý bazén, fitnes, minigolf, tenisové kurty, dětské hřiště, diskotéky a biliar klub. Janské Lázně leží na jižním svahu Krkonoš v nadmořské výšce 670 m n. m. v poměrně teplém podhorském podnebí, lázně slouží k léčbě pohybového ústrojí. V zimě lyžařské školy a půjčovny lyží.

Hotel Astoria - Gastronomy

The hotel offers half board which is already included in the price. Meals are served in our dining room. You can order stay without meals, only breakfast, or full board.

Hotel Astoria - More information

Pobyt na jednu noc za příplatek 30%

Hotel Astoria - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours