Hotel Arnika  ***

Back to the list of hotels in Janské Lázně

Hotel Arnika

  • Hotel Arnika
  • Hotel Arnika
  • Hotel Arnika

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Arnika

Evaluation: 8.9 (9 reviews)

Janské Lázně, Obchodní 275 Show location on map

Hotel Arnika se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní(670 m n.m.) s teplými a mírně radioaktivními prameny jejichž léčivé účinky byly odedávna známy a využívány místním obyvatelstvem. Hotel Arnika je cca 400 m od kabinové lanové dráhy na Černou horu (1.299 m n.m.) a lyžařského areálu, který se pyšní nejdelší sjezdovkou v českých horách. Celková ubytovací kapacita je42 lůžek. Ubytování od 2 lůžkových až po 7 místné apartmá (dva 2 lůžkové pokoje jsou bezbariérové), všechny moderně zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC). Stravování dle požadavků: se snídaní, polopenze a plná penze. V objektu se nachází stylová restaurace s tradiční českou i minutkovou kuchyní včetně různých specialit.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Arnika - Location

V zimních měsících ideální místo pro lyžaře. Je zde k dispozici mnoho různých obtížností sjezdovek, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skiservisy, systém umělého zasněžování, možnost osvětlených sjezdovek.Mapa Ski areálu Černá hora. V okolí jsou nádherné upravované běžecké tratě - Krkonošská magistrála. Janské Lázně jsou ideální místo pro pěší turistiku, cykloturistiku, kde můžete využít pravidelnou linku cyklobusu na území Krkonoš. U dolní stanice kabinové lanové dráhy si můžete půjčit horské kolo, sjezdovou koloběžku. Navštívit Černohorské rašeliniště, Rozhlednu na Černé hoře nebo navštívit Výtvarnou dílnu Bosorka – kde si můžete vyrobit trička, šperky, mozaiková zrcadla, namalovat hrnky, uplácat něco z hlíny, točit na hrnčířském kruhu, odlévat svíčky, smaltovat. V blízkosti hotelu Arnika je minigolf. Hotel Arnika se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní (670 m n.m.) s teplými a mírně radioaktivními prameny jejichž léčivé účinky byly odedávna známy a využívány místním obyvatelstvem. Léčebné prameny zde byly objeveny již ve 14. století. Zakladatelem lázní byl v 17. století majitel panství Jan Adolf hrabě Schwarzenberg. K významnému rozvoji lázní došlo v 19. století a na počátku 20. století. V lázeňském prostoru je asi 30 léčebných pramenů a množství lázeňských objektů. Architektonicky zajímavé objekty jsou secesní lázeňská kolonáda z konce 19. století a pseudogotický kostel Sv. Jana Křtitele z roku 1885. Celoročně návštěva bazénového komplexu (sauna, whirlpool, termální bazén, fitness, solarium), který je 100 m od hotelu. Návštěva kina Tipy na výlet * Sedačková lanovka na nejvyšší vrchol Krkonoš - Sněžku. Sněžka je i nejvyšší horou České republiky. * golfové hřiště v Mladých Bukách (www.mladebuky.com) * ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové nad Labem (www.zoodk.cz) * Letiště Vrchlabí - vyhlídkové lety nad Krkonošemi (www.lkvr.cz) * Hospital Kuks - Barokní komplex, lapidárium soch M. B. Brauna, barokní lékárna, kostel Nejsvětější Trojice, kaple, hrobka, zahrada. * Adršpašsko-teplické skály jsou největším a nejdivočejším skalním městem Střední Evropy. * Pevnost Stachelberg - mohutná dělostřelecká pevnost Stachelberg se jmenuje podle kopce, kde byla postavená jako největší a nejmodernější pevnost v Československu v letech 1936 až 1938. * V teplých letních dnech můžete navštívit koupaliště Retro park Mladé Buky nebo Letní koupaliště Trutnov.

Hotel Arnika - Gastronomy

Hotel Arnika has a stylish restaurant where guests are served breakfast and half board or full board. You can taste Czech and international cuisine, including specialties prepared on lava rock.The restaurant has a bar and summer terrace with a beautiful view.

Hotel Arnika - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:30:00 hours