Hotel Grand  ***

Back to the list of hotels in Šumperk

Hotel Grand

  • Hotel Grand
  • Hotel Grand
  • Hotel Grand

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Grand

Evaluation: 8.6 (27 reviews)

Šumperk, 17. listopadu 413/1 Show location on map

Díky své poloze je náš hotel ideálním výchozím bodem pro nejrůznější aktivity. Je snadno dostupný motorizovaným i pěším návštěvníkům města, nabízí dostatek parkovacích míst a pěší chůzí příjemně dostupnou vzdálenost k železničnímu a autobusovému nádraží. c Rádi Vám budeme nápomocni při zajišťování rezervací a jiných hotelových služeb. Těšíme na Vaši návštěvu ve všech provozovnách hotelového komplexu. V celém objektu hotelu je možné využívat zdarma wi-fi připojení k internetu.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Grand - Accommodation, services

Kapacita: 60 lůžek hotelového typu, nově zrekonstruované pokoje Vybavení pokojů: K dispozici nabízíme jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantním stylu a jsou rozděleny do více kategorií. Jednolůžkové pokoje jsou po rekonstrukci a jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, barevným televizorem a telefonem. Všechny jsou situované s pěkným výhledem na rozsáhlý park a pěší zónu města. Dvoulůžkové pokoje jsou modernizované, po rozsáhlé rekonstrukci, jsou vybaveny velkou vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, barevným televizorem, telefonem a jsou situovány s výhledem na pěší zónu a historickou část města. Třílůžkové pokoje jsou prostorné, standardně zařízené a jsou vybaveny vlastním sprchovacím koutem.

Hotel Grand - Gastronomy

Part of the Hotel Grand is the dining room where breakfast, lunch and dinner are served in a non-smoking environment. Guests can also buy here many kinds of salads, baguettes, sandwiches and typical Czech meals.The hotel snack bar attracts with a pleasant seating both indoors and on the summer terrace overlooking the pedestrian zone and the adjacent green park. There is also the stylish Wii cafe.

Hotel Grand - More information

Buzení telefonem, recepce Parkování před hotelem Možnost ubytování se psem Zdarma wi-fi připojení k intenetu v celém objektu hotelu Mluvíme česky, anglicky a německy

Hotel Grand - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours