Hotel Elegance  ****

Back to the list of hotels in Šumperk

Hotel Elegance

  • Hotel Elegance
  • Hotel Elegance
  • Hotel Elegance

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Elegance

Evaluation: 9.4 (10 reviews)

Šumperk, Husitská 2 Show location on map

Samotný hotel nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ať už ve sportovním hotelovém centru kde najdete ricochet, malou kopanou, stolní tenis, bazén, aerobic, moderní fitness s kardio zónou, vibračními plošinami a také aerobním sálem nebo pro chvíle relaxace nabízí whirpool, saunu, solária, masáže a také největší solnou jeskyni v okrese. Pro lyžaře, kteří navštíví hotel ELEGANCE je nově k dispozici také vytápěná lyžárna. V prostorách hotelu je také umístěna zábavní herna s posezením a barem kde můžeme svým hostům nabídnout golfový simulátor, bowling, kulečník, snooker, šipky, stolní fotbálek a hokej, air hokej a také pokerový salonek pro karbaníky.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Elegance - Accommodation, services

Hotel nabízí 23 pokojů s kapacitou 57 lůžek.K dispozici jsou tyto druhy pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány a také bezbariérový pokoj pro invalidyPokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Všechny pokoje jsou klimatizovány, dále jsou vybaveny kabelovou televizí, minibarem, telefonem, trezorem, připojením k internetu a samozřejmě koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Apartmány mají oddělené ložnice a navíc kompletně vybavený kuchyňský kout včetně sporáku, mikrovlné trouby a také myčky.V celém prostoru hotelu je bezdrátové WiFi připojení k internetu ZDARMA. Nekuřácké pokoje.

Hotel Elegance - Gastronomy

The restaurant boasts a warm atmosphere and excellent services. You can enjoy specialties of Czech and international cuisine. The restaurant has 68 seats. Another 16 seats are available in the small lounge. There is also a coffee bar and a terrace.

Hotel Elegance - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours